ZAAWANSOWANY PROGRAM UJĘDRNIAJĄCO – LIFTINGUJĄCY

To nowa koncepcja ujędrniania, która naśladując chirurgiczny lifting, koncentruje się na 3 elementach: UNIESIENIE WYPEŁNIENIE POPRAWA NAPIĘCIA SKÓRY.

Celem zabiegu jest wzmocnienie i zagęszczenie skóry. Sekretem linii jest innowacyjna substancja V-Matrix, zaprogramowana aby działać od wewnątrz. Jej zadaniem jest uzyskanie bardziej zwartej struktury skóry poprzez wspomaganie syntezy włókien podporowych i elastycznych. Dodatkowym elementem jest zwiększenie produkcji naturalnego kwasu hialuronowego, który zapewni nam efekt wypełnienia i nawilżenia.Zabieg pielęgnacyjny którego bardzo istotnym elementem jest liftingujący masaż twarzy. Dzięki połączeniu składników aktywnych ze specjalnie opracowaną techniką stymulacji mięśni zapewnia widoczne rezultaty już od pierwszej sesji.


Kosmetyczny efekt liftingu z jednoczesnym działaniem ujędrniającym. Po wykonaniu serii zabiegów skóra jest bardziej elastyczna i napięta. Zmarszczki stają się mniej widoczne. Twarz nabiera objętości, a owal jest bardziej uniesiony.

  • CEL
  • JAK CZĘSTO?
    • Odświeżenie, nadanie objętości, przywrócenie harmonii i jędrności twarzy.
    • Wypełniony i zwarty kształt: skóra jest wygładzona, a zmarszczki i linie mimiczne mniej widoczne.
    • Przebudowa owalu twarzy: kontury twarzy przywracają jej wyrazistość i młody wygląd.
  • Do 4 zabiegów w serii, w odstępie jednego tygodnia.

WYBIERZ SALON I UMÓW SIĘ NA ZABIEG JUŻ TERAZ :

CHORZÓW

LUBLINIEC

LUB ZADZWOŃ

Chorzów: 882 708 402

Lubliniec: 888 605 048 , 798 389 355

KONTAKT
";