Jest to bezinwazyjne i skuteczne rozwiązanie kosmetyczne wykorzystywane do walki z różnymi niedoskonałościami skóry.
Technologia ta wykorzystywana jest w kuracjach regenerujących, odmładzających, nawilżających ale także w zabiegach antycellulitowych i ujędrniających ciało.


Transport substancji aktywnych w głąb skóry umożliwia:
-> pole elektryczne wykorzystujące zjawisko elektroporacji
-> fala ultradźwiękowa

instytut zdrowia i urody claria chorzow lubliniec mezoterapia beziglowa

 • Dla kogo?
 • Efekty
 • O zabiegu
 • Podczas zabiegu z mezoterapią bezigłową odczuwamy delikatne ukłucia oraz możemy mieć metaliczny posmak w ustach.  Jest to zabieg bezbolesny a parametry ustawiane są indywidualnie. Zabieg ten jest alternatywą dla osób, które jednak z igłami się nie lubią, bądź mają przeciwwskazania do wykonania.  Stąd mamy alternatywę:)
  Elektroporacja (mezoterapia bezigłowa) to zjawisko tworzone za pomocą określonej serii impulsów elektrycznych, które powoduje otwieranie nowych dróg pomiędzy komórkami skóry, w celu zwiększonej absorbcji składników aktywnych. Dzięki mezoterapii uzyskujemy do 80% większe wchłanianie cennych substancji aktywnych, substancje te dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry.
 • – spłycenie zmarszczek mimicznych

  – większa elastyczność i napięcie skóry
  – rozjaśnienie
  – złagodzenie trądziku
  – głębokie nawilżenie
  – redukcja cellulitu
  – ujędrnienie skóry

 • Oczywiście musimy mieć świadomość, że jeden zabieg nie zdziała cudów ale w serii zabiegów (5-6) efekty są naprawdę bardzo,bardzo zadowalające:)
  W Naszym sprzęcie posiadamy dwie głowice – okrągłą oraz tzw roller.

  Pierwszą głowicą wprowadzamy substancje aktywne- wykonując przyjemny masaż Klientce,po 10min zmieniamy głowice na roller- który dodatkowo poprawia mikrocyrkulację. Roller nie uszkadza ciągłości naskórka, zakończenia „igieł” są zaokrąglone.

  Po wprowadzeniu ampułki skóra jest delikatnie zarumieniona.Wykonujemy masaż manualny (jeśli nie ma przeciwwskazań) a następnie nakładamy odpowiednio dobraną maskę- kremową, collagenową lub algi.
  Podsumowując:
  zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny, nie towarzyszy tutaj uczucie dyskomfortu. Proces przenikania jest odczuwalny w postaci delikatnego mrowienia.


WYBIERZ SALON I UMÓW SIĘ NA ZABIEG JUŻ TERAZ :

CHORZÓW

LUBLINIEC

LUB ZADZWOŃ

Chorzów: 882 708 402

Lubliniec: 888 605 048

KONTAKT
";