START & REWIND, NOWE CIAŁO W 7 GODZIN

Turbo kosmetyki i technologia hydrodynamiczna zbiegają się  dając życie innowacyjnemu zabiegowi zapewniając wyniki na najwyższym poziomie.

Pozwól przemówić wynikom: tkanka jest stonowana, kompaktowa, widocznie zdrowsza, z wyraźnym zmniejszeniem  obwodu w centymetrach.


Wyznaczyliśmy nowe granice kosmetyki stosowanej.

Start & Rewind powstaje wyłącznie w naszych laboratoriach badań i rozwoju, to system przeznaczony do zrewolucjonizowania  koncepcji klasycznej kosmetyki.

Turbo kosmetyki i technologia hydrodynamiczna zbiegają się  dając życie innowacyjnemu zabiegowi zapewniając wyniki na najwyższym poziomie.

Pozwól przemówić wynikom: tkanka jest stonowana, kompaktowa, widocznie zdrowsza, z wyraźnym zmniejszeniem  obwodu w centymetrach.

Start & Rewind można znaleźć tylko w wybranych gabinetach.

Instytut Zdrowia i Urody Claria Chorzow Lubliniec start rewind
 • METODA APLIKACJI
 • DLA KOGO?
 • SKŁADNIKI AKTYWNE
 • WYJĄTKOWA

  BEZPIECZNA (nawet przy kruchości naczyń włosowatych)

  SKUTECZNA

  INNOWACYJNA (bez użycia prysznica i pocenia się)

 • DO ZWALCZANIA TAKICH PROBLEMÓW JAK:

  Cellulit

  Luźna skóra

  Retencja

  Obrzęk brzucha

  Zlokalizowany tłuszcz

  Atonia

  Ciężkie nogi

 • -Kofeina: stymuluje drenaż oraz wydzielanie tri  glicerydów ze skutkiem lipolitycznym. (Am J Physiol  Lung Cell Mol Physiol. 2012).

  -Paullinia cupana: bardziej znany jako Guarana.  Pochodne ksantyny, tak jak kofeina, wspiera drenaż i  usunięcie płynów z efektem drenującym.

  -Karnityna: transportuje kwasy tłuszczowe z płynu  wewnątrzkomórkowego do mitochondriów, gdzie są  degradowane i używane do produkcji energii, co  stymuluje większe wykorzystanie tłuszczu oraz dąży do    zwiększenia metabolizmu substratów lipidowych.  Posiada efekt odchudzający (Int. J. Cosm. Sci. 2011).

  -Escyna: (mieszanina saponin z nasion kasztanowca  zwyczajnego.) Ma działanie wazoprotekcyjne,  przeciwobrzękowe , przeciwwysiękowe i  przeciwutleniające. Jest użyteczna w przypadku  nagromadzenia toksyn ze względu na efekt drenujący i  detoksykujący jak również jest użyteczna do wspierania  mikrokrążenia.

  -Kapsaicyna: miejscowe stosowanie kapsaicyny  ograniczya akumulację tłuszczu w tkance tłuszczowej i  może zmniejszyć stany zapalne zwiększając wrażliwość  na insulinę (Obesity 2012).

  -Wąkrotka azjatycka: sprzyja odżywianiu tkanki łącznej,  poprawia krążenie krwi.

  -Hedera helix: zawiera bluszcz, odpowiedzialny za ochronę naczyń krwionośnych i zmniejszenie przepuszczalności. Przyczynia się również do wchłonięcia obrzęków występujących w początkowym etapie cellulitu.

  -Kwas Ksymenowy: zwiększa detoksykację komórek i zwiększa zdolność przeciwutleniającą, wzmacnia matrycę pozakomórkową, wzmacnia elastyczność i wytrzymałość skóry. Zmniejsza infiltrację tkanki tłuszczowej w skórze właściwej.

  -Pieprz długi: Jest w stanie zwiększyć biodostępność i skuteczność substancji aktywnej kiedy będzie podawany jednocześnie. (Int. J. Pharm. Res. Technol. 2011).

  -Olejek cynamonowy: stosowany na skórę dokonuje działania odciągającego aktywując mikrokrążenie.

  -Olejek cytrynowy: jest to olejek szczególnie interesujący ze względu na jego zdolność do zwiększania absorpcji kofeiny.

  -Olejek pomarańczowy: ma silne działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne, aspektem szczególnie interesującym jest fakt że zwiększa czynniki endogenne przeciwutleniaczy. (Respiratory Research 2011).

  -Olejek rozmarynowy: ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz zmniejsza celulit.


WYBIERZ SALON I UMÓW SIĘ NA ZABIEG JUŻ TERAZ :

CHORZÓW

LUBLINIEC

LUB ZADZWOŃ

Chorzów: 882 708 402

Lubliniec: 888 605 048

KONTAKT
";