VITAL SLIM to profesjonalne urządzenie z doskonałymi rezultatami stosowane w kosmetyce, zabiegach SPA & Wellness, a także rehabilitacji i medycynie sportowej.

instytut zdrowia i urody claria chorzow lubliniec elektrostymulacja vitalslim

Zasada działania oraz systemy zabiegowe Vital Slim opierają się na solidnych podstawach mających swoje źródła w metodach naturalnego pobudzania procesów biochemicznych, relaksacji oraz medycynie dalekowschodniej. Synergiczne połączenie oddziaływania tych metod sprawia, że Vital Slim jest jednym z najbardziej skutecznych urządzeń w swojej klasie.

Vital Slim wykorzystuje działanie prądów o określonej mocy i częstotliwości, a ściśle opracowane procedury zabiegowe zachowują maksymalne bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.
Wszystkie terapie wykonane z użyciem Vital Slim gwarantują osiągnięcie najwyższych efektów zabiegowych.

 • ZASADA DZIAŁANIA
 • TERAPIE VITALSLIM
 • NOWE PADY
 • Zasada działania oraz systemy zabiegowe Vital Slim opierają się na solidnych podstawach mających swoje źródła w metodach naturalnego pobudzania procesów biochemicznych, relaksacji oraz medycynie dalekowschodniej. Synergiczne połączenie oddziaływania tych metod sprawia, że Vital Slim jest jednym z najbardziej skutecznych urządzeń w swojej klasie.
 • Najczęściej stosowane terapie VITALSLIM:

  – odchudzające i modelujące sylwetkę
  – poprawiające rzeźbę mięśniową
  – wzmacniające
  – relaksacyjne
  – zabiegi poprawiające krążenie limfy i eliminujące tworzenie się złogów i zastojów szczególnie w kończynach dolnych.
 • Nowa koncepcja padów  w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów pozwala na umieszczenie elektrod  w szybki i czysty sposób bez konieczności używania żeli przewodzących. Elektrody są tak skonstruowane aby przylegały do ciała w 100%.

  Brak konieczności używania gumowych pasów do podtrzymania elektrod powoduje skrócenie czasu przygotowania a estetyka i czystość zabiegu VITAL SLIM wpływa pozytywnie na doznania pacjentów.


WYBIERZ SALON I UMÓW SIĘ NA ZABIEG JUŻ TERAZ :

CHORZÓW

LUBLINIEC

LUB ZADZWOŃ

Chorzów: 882 708 402

Lubliniec: 888 605 048

KONTAKT
";